У Підпечерах відбулася театралізована Хресна дорога в тінях

У переддень празника Входу Господнього в Єрусалим, на парафії Різдва Христового, що в селі Підпечери, Тисменицького протопресвітеріату, відбулася театралізована Хресна дорога в тінях, яку організували парафіяльна молодь та діти.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив бр. Володимир Слободян, парафіяльний катехит.

Дана Хресна дорога особлива тим, що всі стації були зображені за допомогою світла, яке виводило тінь акторів на велике напівпрозоре полотно.

«Це був новий досвід для наших дітей, завдяки якому молодь парафії проявила не лише акторські здібності, а й по-новому пізнала для себе Страсті Христові, ще більше перейнялась цим духовно й об’єднались спільнотно», — зазначають організатори дійства.

«Страждання Христа і події, які відбувалися навколо Його смерті, були представлені у такий незвичний і воднораз цікавий та вражаючий спосіб, що глибоко увійшли до сердець співучасників молитовного дійства», — розповідають на парафії.

На завершення о. Роман Шиндирівський, адміністратор парафії, подякував всім, хто спричинився до втілення даної ідеї, особливо дітям, які чудово відтворили Хресний шлях нашого Спасителя.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ