У Опришівцях відбулася благодійна розколяда

У неділю, 5 лютого, у храмі святої великомучениці Параскеви, який знаходиться у приміському селі Опришівці, відбулася благодійна розколяда.

На благодійному дійстві разом з камерним хором «Воскресіння» колядували всі присутні у храмі.

«Коляда – співана молитва»! Сьогодні молились і спільно просили в Господа Бога перемоги, миру та спокою», – йдеться в дописі хору “Воскресіння”.

На благодійній коляді у храмі святої великомучениці Параскеви зібрали 19492 гривень і 20 доларів, які підуть на допомогу 128-ій бригаді.

«Наші захисники зараз особливо потребують допомоги і підтримки. Допомагаймо їм, щоб разом швидше здолати ворога!», – закликає камерний хор «Воскресіння».

На благодійний захід завітав також міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, згодом на своїй фейсбук-сторінці він написав: 

«Дякую колективам за ваш спів, о. Івану Репелі та всім, хто долучився до організації цієї розколяди. Адже разом робимо добру справу: зібрані кошти підуть на допомогу нашим ЗСУ.  Гроші зі скриньки диригент камерного хору «Воскресіння» Володимир Рудницький залучить до купівлі пікапу для 128 бригади».

Колядували в храмі також  аматорський ансамбль міського Будинку вчителя «Едельвейс», вихованці ліцею №6 та хор храму святої великомучениці Параскеви.

Фото: міський голова Івано-Франківська Руслан Маріцінків.

Можна переглянути онлайн-запис благодійної розколяди, посилання прикріпляємо нижче.