«У неспокійний час, час війни, маємо показати свою єдність», – Митрополит Володимир до депутатів Івано-Франківської обласної ради

У середу, 23 березня, відбулася тринадцята сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання.

Перед початком роботи сесії представники духовенства спільно з депутатами помолилися за всіх, хто загинув від рук російського агресора.

«У неспокійний час, час війни, маємо показати свою єдність. В нас дороги назад немає, бо дорога назад – це в неволю, а попереду – воля, до якої потрібно всім нам разом прийти. Тому, коли ми будемо співпрацювати всі разом, Боже благословення буде з нами і ми здобудемо нашу перемогу. Перемогу для нашого народу, для наших сімей, родин, дітей і майбутніх поколінь», – сказав Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський УГКЦ Владика Володимир Війтишин.

До порядку денного сесії було включено 22 питання.

«Ми вважаємо, що сьогодні є декілька архіважливих питань, які обласна рада має розглянути. Незважаючи на війну ми всі працюємо на своїх місцях. Працюємо спільно і злагоджено разом з обласною адміністрацією та правоохоронними органами», – зауважив голова обласної ради Олександр Сич.

В ході розгляду питань порядку денного депутати заслухали інформацію голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук про ситуацію на Прикарпатті в умовах воєнного стану в Україні.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ
за матеріалами інтернет-версії газети «Галичина»