У монастирі святого Йосифа відбулась зустріч представників Батьківських християнських асоціацій «Алетея»

17-19 листопада у реколекційному домі при монастирі святого Йосифа отців-редемптористів,  що у м. Івано-Франківськ, проходила зустріч представників Батьківських християнських асоціацій «Алетея», що діють у різних єпархіях УГКЦ.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомляє пані Галина Гришко, голова Комісії у справах освіти і виховання Архієпархії.

Після знайомства учасники ознайомилися з діяльністю Київської та Івано-Франківської батьківських асоціацій. Про них розповіли о. Петро Майба, який був духівником Київської БХА, та п. Галина Гришко, яка є співзасновницею Івано-Франківської БХА. Головою Івано-Франківської БХА є п. Мар’яна Ковальова.

Згодом розпочалася плідна праця в групах. Учасники мали описати діяльність асоціації, те, як залучити учасників, а також теми і формат зустрічей. Після екскурсії монастирем та ознайомлення з парафіяльною діяльністю отців-редемптористів, усі присутні приступили до опрацювання одного з пунктів відповідного напряму.

Отець Петро Майба, СДБ, голова Комісії у справах освіти і виховання УГКЦ, звернув увагу учасників на ціннісне виховання, а також на те, яку роль відіграють батьки у цьому процесі.

«Маємо надію, що результатом будуть нові осередки батьківських асоціацій у тих єпархіях, у яких їх ще нема, а також відновлення й активізація діяльності тих, які є зареєстровані. Дякуємо усім за цікаві думки, незабутні враження, нові знайомства», — діляться організатори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії  УГКЦ