У монастирі Христа Царя в Івано-Франківську представили нового ігумена

У неділю, 30 червня, в івано-франківському монастирі Христа Царя чернечій та парафіяльній спільнотам представили нового ігумена монастиря, яким став о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, координатор місійної діяльності, який до цього часу був Провінційним радником.

Делегат отця-протоігумена о. Роман Мельник, ЧСВВ, Провінційний радник та магістр новіціяту, представив нового настоятеля для ченців у монастирській каплиці. Отець Корнилій, відповідно до правил, склав ісповідання віри та присягу ігумена у присутності всієї спільноти. Про це йдеться на фейсбук-сторінці «Василіяни-Провінція Найсвятішого Спасителя в Україні».

Урочисту Божественну Літургію очолив о. Роман Мельник, а співслужили йому о. Артемій Новіцький, ЧСВВ, вислужений ігумен, призначений на служіння ректором ВІФБС, та о. Корнилій Яремак, ЧСВВ, новопризначений ігумен монастиря, а також о. Володимир Палчинський, ЧСВВ, вислужений довголітній ігумен монастиря в Івано-Франківську.

Після Служби Божої о. Роман представив новопризначеного ігумена парафіяльній спільноті та склав подяку попередникам й побажав новому настоятелю наснаги для плідної праці.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ