![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366251310_672202248289270_2847872993721818114_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366251310_672202248289270_2847872993721818114_n.jpg)
Про це повідомляють на офіційному Інтернет-ресурсі Міського перинатального центру.
Очолив моління о. Йосафат Бойко, ВС, Синкел у справах монашества Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, а співслужили йому о. Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Архієпархії, о. Руслан П’яста, капелан перинатального центру, й о. Роман Терлецький та Петро Витвицький, медичні капелани Архієпархії.
Опісля Літургії о. Йосафат побажав працівникам перинатального центру, щоб відремонтована капличка була тим місцем, де люди відчувають духовний зв’язок з Богом, де зцілюється душа і тіло.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ