У Куропатниках відбувся Чин Соборування для вірних

У суботу, 13 квітня, на парафії влкмч. Параскевії, що у с. Куропатники, священнослужителі Бурштинського протопресвітеріату звершили Чин Соборування для парафіян та гостей храму.

Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ розповів о. Богдан Коцовський.

Молитовна програма розпочалася з Божественної Літургії, яку очолив настоятель храму — о. Богдан Коцовський, якому співслужили о. Василь Ворох й о. Юрій Будзович. Інші запрошені священники звершували Таїнство Покаяння над вірними.

Після Літургії розпочалося Таїнство Єлеопомазання. Очолив богослужіння о. Дмитро Шмігель, протопресвітер Бурштинський. У часі цього чину лунали піснеспіви й канони до Господа, Богородиці і Божих угодників про зцілення душ і тіл усіх присутніх.

«Завершальним моментом цього богослужіння було піднесення книги Євангелія над головами вірних, а також освячення єлею. Кожний хто взяв участь у цьому богослужінні, підходив до семи священників і був помазаний сім разів», — розповів о. Богдан Коцовський.

«Щиро вдячний священникам, всім парафіянам та гостям за спільну молитву. Молитвами Пресвятої Богородиці й всіх святих нехай Господь полікує всі душевні та тілесні рани», — зазначив настоятель храму.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ