У Куропатниках відбулися молитовні чування у світлі Фатімських об’явлень

У середу, 13 вересня, на парафії влкмч. Параскевії села Куропатники, Бурштинського протопресвітеріату, відбулися молитовні чування у світлі Фатімських об’явлень.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Богдан Коцовський.

Розпочалися чування з Хресної дороги, де молільники йшли від стації до стації, роздумуючи над таїнством Христової жертви. В часі Хресної дороги охочі могли приступити до Таїнства Покаяння.

Згодом паломники помолилися на заупокійному богослужінні за померлих рідних, близьких та Воїнів, які загинули здобуваючи нашу перемогу.

У молитві на вервиці, яка відбулася опісля, присутні просили у Пречистої Діви заступництва за свої сім’ї та неньку Україну.

Божественну Літургію та молебень до Богородиці очолив о. Михайло Снак, який також виголосив проповідь, у якій розповів присутнім про роль Діви Марії у Таїнстві Христової Жертви.

В часі Всенічного бдіння, згідно уставу на день цього свята, для всемірного почитання і поклоніння був воздвижений хрест.

Завершилися чування освяченням води і благословенням вірних.

Насамкінець усі присутні на чолі з о. Богданом Коцовським привітали о. Михайла Снака з 40-літнім ювілеєм та подякували за спільну молитву.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ