У Крилосі реалізували соціальну акцію

Вже третій рік поспіль мешканці села Крилос підтримують соціально-екологічну ініціативу «Зігрій вбого світлом стрітенської свічки», в рамках якої на парафії Успіння Пресвятої Богородиці напередодні свята Стрітення силами волонтерської спільноти «Крилос новітній» та місцевої УМХ було виготовлено, оздоблено та реалізовано свічки з натуральної вощини, а пожертви спрямовані на підтримку ініціативи УГКЦ «Нагодуй вбогого».

Напередодні світлого празника Воскресіння Христового, волонтери за виручені кошти придбали продукти та сформували 22 набори для одиноких людей та потребуючих сімей. У Страсний Четвер спільно відвідали і привітали з святом Воскресіння Христового кожного, до кого завітали, та своєю присутністю підбадьорили людей, розділили пасхальну радість і вселили надію, спілкуючись з ними.

Така акція не тільки підтримує та об’єднує парафіяльну громаду, але й демонструє, що ми можемо діяти разом та бути взаємодопомогою і підтримкою один для одного, пам’ятаючи слова праведного Митрополита Андрея Шептицького: «В годину смерті з усього вашого майна залишиться вам єдине — те, що ви дали убогому!».