У «Клініці святого Луки» надаються благодійні медичні послуги

Вже близько 5-ти місяців Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки» надає абсолютно безоплатні пакети медичних послуг для внутрішньопереміщених осіб, а також для потребуючих ланок місцевого населення Прикарпаття. Така ініціатива реалізовується у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною».

За цей період часу обстеження пройшли 484 особи. З них 213 дитини, 139 жінок, 44 чоловіки та 60 жінок похилого віку. Окрім того, як зазначають соціальні працівники, які супроводжують пацієнтів, залишилося близько 10-ти пакетів медичного обстеження для чоловіків, які мають інвалідність. Якщо ви входите до цієї ланки і бажаєте отримати пакет медичних послуг, телефонуйте за номером +380983260374.

Проєкт «Разом з Україною» фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.

Медичні послуги отримали, зокрема внутрішньо переміщені особи, які проживають в прихистках від Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, що локалізуються у селі Заріччя та урочищі «Підлюте». А також люди, які мешкають на територіях 26-ти протопресвітеріатів нашої Архієпархії.

За словами соціальних працівників проєкту, впродовж 5-ти місяців у кількох людей виявили різного роду серйозні захворювання. І як би прикро це не звучало, але хвороби виявляють і у зовсім маленьких дітей. Однак, при своєчасному виявленні недуги, її набагато легше позбутися. А фахівці «Клініки святого Луки» роблять все, щоб пацієнт якнайшвидше забув про прикре захворювання.

Медичі послуги у рамках проєкту отримала пані Валентина, жінка родом з смт Чаплинка, що на Херсонщині. Однак, понад рік часу, через повномасштабне вторгнення росії на території України, разом із донькою та онукою проживають на Прикарпатті.

«Мене дуже здивувало, що такі якісні та фахові послуги надають абсолютно безкоштовно. Тут, у «Клініці святого Луки», лікарі зацікавлені у тому, що допомогти людині. Вони справді ставлять до людей із любов’ю та повагою, мене вражає їх кваліфікація, чуйність та велике бажання підтримати людину. Та й загалом, на Прикарпатті, люди дуже відкриті до підтримки та допомоги один одному у такий складний період нашого життя», — мовила пані Валентина.

Жінка також зазначила, що окрім чистоти, яка вирує у клініці, вона одразу відчула глибоку духовність медичного закладу, у якому щоранку відбувається Божественна Літургія.

«Дякуємо Клініці, Івано-Франківській Архієпархії УГКЦ та за кордонним меценатам за можливість якісно обстежуватися!», — додала пані Валентина на завершення.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ