У храмі Успіння Пресвятої Богородиці відбулася розколяда

У п’ятницю, 13 січня, у храмі Успіння Пресвятої Богородиці, що у с. Крилос, відбулася парафіяльна розколяда.

Розпочалося дійство Великою Вечірнею із Литією в навечір’я свята Найменування Господа нашого і Спаса Ісуса Христа та Св. Отця нашого Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, яку відслужив отець-парох Ярослав Жолоб.

По завершенні молитви щирою колядою розпочався парад трьох крилоських вертепів.

Спільноти “Дослідники Віри” та “Українська молодь — Христові”, під керівництвом парафіяльних отців, братів-семінаристів та голови Крилоського осередку УМХ плідно попрацювали, щоб гідно нести всьому славному Крилосу благовість про народження нашого Спасителя;

Спільноти представили традиційні й захопливі вертепні дійства. Також до уваги всіх представили колоритні патріотичні колядки у виконанні УМХ (старша генерація).

Опісля подячних і привітальних слів о. Ярослава та старости села п. Василя Мельничука, традиційного многоліття, всі учасники заспівали добре відому колядку-щедрівку “Добрий Вечір тобі”, яку офірували як молитву за мир в нашій Батьківщині.

«Віримо, що за словами нашого пароха, ця розколяда закладе гарний початок нової крилоської традиції, ставши щорічною. А наступного року ми з перемогою зможемо більш урочисто та весело, дійсно по-галицьки відзначати Різдвяний час. У це віримо, на це надіємось і за це молимось», — зазначили на фейсбук-сторінці парафії.