У храмі Трьох Святителів відзначили храмовий празник

У неділю, 4 лютого, у храмі Трьох Святителів парафії святого апостола Луки, Південного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбулося храмове свято.

Про це на своїй фейсбук-сторінці зазначив міський голова Руслан Марцінків.

На моління численно зібралися вірні, молодь, гості храму та представники влади.

Святкову Божественну Літургію очолив парох храму о. д-р Василь Пасічник-Рак, синкел у справах капеланського служіння Архієпархії, у співслужінні о. Олега Червака, військового капелана. Богослужіння своїм співом супроводжував парафіяльний хор.

На моління завітав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків, який подякував о. Василю за служіння на парафії, а також за військове капеланство, яке здійснює священнослужитель, допомагаючи українським Захисникам. Також п. Руслан подякував парафіяльній спільноті за активне служіння.

«Дякую за спільну молитву та бажаю всім нам якнайшвидшої перемоги, щоб всі Захисники повернулися живими й неушкодженими. А отцю Василю — великої наснаги у тій праці для нашої громади і парафії, яка прославляє Бога й нашу українську державу», — зазначив міський голова.

Після Літургії відбулася святкова дитяча Академія на честь Трьох Святителів. Всі присутні розділили радість співу розколяди у виконанні хору «Благовість» парафії Матері Божої Нестунної Помочі м. Івано-франківськ. На заверешення прафіяни запросили гостей на урочисте частування.

«Дякую о. Василю, о. Олегу, чудовому хору і діткам з катехитичної школи при парафії. Усім вірним та всім, хто своєю працею докладається, аби парафія була живою і зростала», — йдеться у дописі.

Фото – міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ