![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338949177_1605355769965914_2147078373575325782_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/03/338949177_1605355769965914_2147078373575325782_n.jpg)
Під час цієї відправи вірні мають змогу молитися тілом і душею: б’ючи поклони та роздумуючи над глибоким змістом молитов.
«Щиро дякуємо кожному, хто попри роботу та інші перешкоди, провів цей вечір в нашому храмі з Богом», — зазначили на фейсбук-сторінці парафії.
Це богослужіння відоме тим, що після кожного тропаря й кожної пісні канону устав приписує робити три поклони, але за звичаєм нашої Церкви робимо тільки один доземний поклін, а всіх поклонів разом — 250. Звідси й утреня має в народі назву «Поклонів». Цю особливу великопосну відправу можна назвати символом духа покути нашої Східної Церкви.