![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428620978_726213242825963_2737323858894491767_n-e1708428573338.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/02/428620978_726213242825963_2737323858894491767_n-e1708428573338.jpg)
Опісля ранкової Божественної Літургії відбулась панахида за загиблими Героями.
«Вранці 20 лютого 2014 року силовики почали знищувати мирних протестувальників на Майдані Незалежності у Києві. Кулі полетіли в абсолютно беззахисних людей. Багато з них загинули одразу, десятки інших — згодом. Усі, хто загинули у той день за волю і незалежність України, стали Героями Небесної Сотні, їм було надано звання Героїв України посмертно. Ці страшні події назавжди у памʼяті українського народу», — зазначають на сторінці навчального закладу.
«Дякуємо кожному і кожній, хто і сьогодні захищає нашу Україну. Молимось за Вас та віримо у нашу перемогу! Вічна памʼять і слава усім, хто віддав життя за Батьківщину», — йдеться у дописі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархїі УГКЦ