У Католицькому ліцеї відбулася інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?» архієпархіального рівня

У суботу, 20 травня, в приміщенні Католицького ліцею імені святого Василія Великого на архієпархіальному рівні відбулася християнська інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?».

«Пояснення храму та Божественної Літургії» – такою була тема цьогорічної вікторини.

Мета заходу полягала у тому, щоб закріпити й розвинути знання учнів катехитичних шкіл всієї Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ про храм та Божественну Літургію, а також, щоб перевірити рівень вміння використовувати набуті знання в нестандартних ситуаціях й усвідомити важливість Божественної Літургії у житті християнина.

Цьогоріч участь у грі «Що? Де? Коли?» архієпархіального рівня взяли 270 юних учасників.

Все розпочалося із Божественної Літургії, яка відбулася у каплиці Католицького ліцею. Її очолив о. Василь Качмарський, голова Катехитичної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, у співслужінні душпастирів із різних протопресвітеріатів, які приїхали підтримати дітей із парафіяльних катехитичних шкіл.

Відтак в актовому залі ліцею розпочалася гра, під час якої учасники різних команд змагалися між собою, даючи відповіді на запитання. Керівником гри був о. Василь Качмарський, а суддями виступили о. Михайло Макар та о. Ігор Клюба. В організації та проведенні гри священникам допомагали брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

«На базі підручників «Пояснення храму і Божественної Літургії» та Катехизму для молоді «Ми йдемо з Христом», парафіяльна дітвора нашої Архієпархії готувалась не один місяць», – зазначають священники, які організували подію.

Як результат, участь у грі взяли 45 команд, серед яких молодша вікова категорія мала 22 команди, а старша – 23 команди.

Переможцем у молодшій віковій категорії стала команда «Агапе» із парафії Різдва Пресвятої Богородиці м. Івано-Франківська, Центрального протопресвітеріату. У старшій віковій категорії перемогла команда «Болохівські Ангелята» із парафії Архистратига Михаїла с. Болохів, Голинського протопресвітеріату.

«Щиро вітаємо переможців, та бажаємо успіху на всеукраїнському рівні, який відбудеться 17 червня у місті Львів. Ну і звичайно, щиро дякуємо усім учасникам та їх катехитам, які взяли участь не тільки в архієпархіальному, але, попередньо і на деканальному рівні», – висловлюють вдячність організатори заходу.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ