У Католицькому ліцеї проводять арт-терапію для вимушено переселених дітей

Як ми повідомляли раніше, всі адміністративні будинки Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ сьогодні активно приймають вимушено переселених осіб.

Тож, вже близько сотні вимушено переселених людей, які залишили свої домівки, отримали прихисток в Католицькому ліцеї святого Василія Великого. Одні з переселенців проявили цікаву ініціативу та розпочали проводити для дітей та їх батьків музичну та арт-теріпію, що допомагає впоратися з труднощами.

Волонтерки розповіли, що воєнні дії спонукали їх влаштувати цікаві заняття для усіх проживаючих в ліцеї. З допомогою та підтримкою помічників та досвідчених організаторів, заняття проводитимуть на постійній основі.

«Уже кілька днів ми проводимо творчі терапії, роздаємо листівки з нагадуванням і бачимо посмішки батьків і захоплені очі дітей. Вони – активні та на питання про їх мрії відповідають тільки одне: «Хочемо миру!», – розповіли організатори.

За словами ініціаторів, волонтерки Вікторія та Діана є професійними викладачами музики та образотворчого мистецтва. Самі вони теж прибули з територій, де активно відбуваються військові дії – Чернігова, Дніпропетровська, Донецька та Києва.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Адмінбудівлі Архієпархії вже дали прихисток для майже 1200 вимушено переселених осіб

Тож, викладачі поспілкувалися з переселенцями та вирішили окрім терапії розробити для діток та батьків квест по Католицькому ліцею, також організувати фітнес, руханки, естафети.

Батьки вдячні за подібну активність, оскільки їх діти мають змогу проводити час з користю та більше прислухатися до своїх почуттів та емоцій. Арт-терапія дозволяє легше пережити період адаптації та спробувати змінити напрям думок.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ