У Карітасі розпочався другий модуль «Школи соціального служіння» для парафіяльних волонтерів

У понеділок, 18 вересня, відбувся перший тренінг для волонтерів у рамках другого модуля «Школи соціального служіння», який організовує Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Основні навички, які отримають учасники — вміння писати проєкти. У навчанні беруть участь представники з дванадцяти парафій, на яких поширюється соціальне служіння Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Про це благодійники розповіли на своїй фейсбук-сторінці.

Директор франківського Карітасу о. Володимир Чорній наголосив на важливості такого навчання та зазначив, що написання та реалізація проєктів дасть ще більше можливостей допомагати потребуючим.

Навчання для волонтерів проводить Дмитро Федорчак, керівник програми «Лідерство і служіння» БО «Українська освітня платформа».

Під час першого тренінгу учасники вивчали теми звітності та роботи з підрядниками й документацією.

На другому етапі благодійники будуть розглядати не менш цікаві та корисні теми:  комунікація у соціальних мережах, підтримка людей та життя після проекту.

«Школа соціального служіння» проводиться в рамках проекту «Розвиток соціального служіння для згуртування громад для підтримки ВПО та вразливих груп на парафіяльному рівні» за підтримки CNEWA Canada та Renovabis.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ