У каплиці блаженної Йосафати Гордашевської відзначили престольний празник

У понеділок, 20 листопада, в каплиці блаженної Йосафати Гордашевської парафії св. влкмч. Димитрія, що у м. Івано-Франківськ, Західного протопресвітеріату, вірні та духовенство відзначили престольний празник.

Святкування розпочалися напередодні з молитви Великої вечірні з Литією, яку очолив настоятель каплиці о. Михайло Добровольський, повідомляють на фейсбук-сторінці святині.

У день свята, урочистості розпочалися з молитви Великої Утрені, яку служив помічник настоятеля о. Андрій Жук.

Опісля до каплиці чисельно зійшлися священнослужителі та вірні парафії. Божественну Літургію очолив парох собору Преображення Господнього о. Борис Гобир, протопресвітер Західний.

На спільну молитву з нагоди престольного празника у стіп блаженної Йосафати прибули о. Степан Чвиль, протопресвітер Коропецький (Бучацька Єпархія), о. Віталій Боднаренко та о. Юрій Ясеницький, сотрудники парафії св. влкмч. Димитрія, о. Володимир Лукашевський, священник Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, о. Роман Винничук, капелан, а також новопризначений помічник настоятеля каплиці о. Андрієм Жуком.

Під час проповіді о. Борис Гобир заохотив наслідувати блаженну Йосафату в щоденному житті та прагнути до святості:

«Ми знаємо про подвиги святої Терези з Калькутти, чули про святого отця Боско в Італії, але блаженна Йосафата робила речі подібні до їхніх. Вона йшла і своїми руками робила те, що могла, свідчивши свою віру конкретними вчинками. За це вона є люблена багатьма і до сьогоднішнього дня, цим вона надихає сьогодні й нас».

Після спільної молитви пролунали вітальні слова та Многоліття, а опісля присутні виконали духовний гімн «Боже Великий, Єдиний». Далі на подвір‘ї відбулося врочисте водосвяття.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії  УГКЦ