У калуському храмі Царя Христа відбулося перше богослужіння

В неділю, 30 жовтня, в церкві Царя Христа, що у місті Калуш, відбулося перше святкове богослужіння з нагоди храмового празника.

У храмі, будова якого ще триває, урочистості розпочалося із молебня до Царя Христа, який очолив о. Віктор Квасній, ЧСВВ, із монастиря в Гошеві.

Отцю Віктору співслужили о. Мар’ян Гробельний, ЧСВВ, ігумен Гошівського монастиря, о. Зеновій Стехнович зі Стрийської єпархії, о. Володимир Олійник — військовий капелан, а також о. Віктор Медюк із Калуша.

В молебні взяли участь близько 130 вірних, між якими було і троє сестер-монахинь зі Львова.

У своїй проповіді о. Віктор закликав вірних до прийняття Христа як особистого Царя кожного християнина, а відтак Царя сімей і суспільства загалом, бо лише Христос Цар може стати основою справедливого миру, якого так потребує наша країна.

Під час молебню всі присутні відновили посвяту Пресвятому Серцю Христовому.

На закінчення о. Віктор подякував усім присутнім, зауваживши, що на цьому богослужінні зібрані вірні творять Церкву Христову в розмаїтті покликань та служінь.

Також священнослужитель особливо відзначив внесок мирян в будівництво храму й висловив сподівання на дальшу співпрацю й зростання не лише будівлі, а й парафіяльної спільноти.

Закінчилося святкування окропленням всіх присутніх свяченою водою.