У Калуші відбувся священничий парастас за отцем Євгеном Ткачем

У п’ятницю, 17 травня, у храмі святого Архистратига Михаїла, що у м. Калуш, відбувся священничий парастас за новопреставленим о. Євгеном Ткачем, який відійшов до вічності 16 травня 2024 року Божого. Заупокійне моління очолив Архієпископ і Митрополит Івано-Франківський Владика Володимир Війтишин.

Митрополиту співслужили протопресвітер Калуський о. Степан  Скібіцький, а також чисельно зібрані священнослужителі Калуського протопресвітеріату.

Опісля заупокійного моління Архієпископ звернувся до родини покійного та всіх присутніх, що прийшли помолитися за новопреставленого душпастиря:

«Сьогодні висловлюємо свої співчуття рідним і дякуємо за ту вашу постійну підтримку, за те, що постійно були поруч з ним. Служіння покійного було нелегким через стан його здоров’я, але він багато років служив Богові й своїм парафіянам. Нехай наш Небесний Батько пригорне його до себе й обдарує своїми найбільшими дарами, а ми своєю постійною молитвою згадуватимемо про нього».

Чин священничого похорону о. Євгена Ткача відбудеться у суботу, 18 травня, об 11:00 годині, у храмі святого Архистратига Михаїла, що у м. Калуш.

Довідково:

Отець Євген Ткач народився 25 жовтня 1957 року у с. Бубнище, Долинського району Івано-Франківської області.

Упродовж 1978-1982 років навчався у Калуському хіміко-технічному технікумі за спеціальністю техніка-електрика.

У 1987 році розпочав підпільно здобувати богословську освіту, а у 1990 році вступив до Івано-Франківського теологічно-катехитичного духовного інституту, який завершив у 1995 р.

Дияконські свячення отримав 18 січня 1992 року, а пресвітерські – 12 березня цього ж року із рук світлої пам’яті Владики Софрона Дмитерка, Єпископа-ординарія Івано-Франківського.

Здійснював душпастирське служіння на парафіях сіл Витвиця, Липа, Лужки, Кальна, Розточки Долинського протопресвітеріату, а також на парафіях сіл Кулинка, Кадобна й на парафії Собору Івана Хрестителя, що у с. Верхня, Калуського протопресвітеріату Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Останнім місцем служіння покійного о. Євгена стала парафія св. Миколая, що у м. Калуш (Хотінь), Калуського протопресвітеріату.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ