Дана подія відбулась з ініціативи викладачки-методистки ФККіМ Лідії Стефанівської в рамках декади педагогічної майстерності. У перспективі вона послужить основою до написання авторської методичної розробки на тему «Формування духовного світу студента засобами екологічного виховання, як педагогічна проблема», повідомляє інформаційна служба Бюро УГКЦ з питань екології.
У заході взяли участь студенти коледжу та викладачі навчального закладу, яких зацікавила дана проблематика.
Звертаючись до присутніх, екореферент наголосив, що «стан навколишнього природного середовища, немов би в дзеркалі, відображає стан душі людини. І якщо душа вражена такою деструктивною дійсністю як гріх, то людина легковажно й нерозсудливо завдає шкоди довкіллю, а в кінцевому результаті — сама собі».
Опираючись на Святе Письмо, Катехизм УГКЦ «Христос — наша Пасха» та вчення Вселенських Архієреїв, священник окреслив присутнім основні принципи взаємовідносин між Богом і людиною крізь призму створеного Ним світу.
Упродовж зустрічі учасники аналізували результати бездумного і бездушного ставлення до навколишнього середовища.
«Зустріч з о. Михайлом Дзулем була цікавою та змістовною, а спілкування зі студентською аудиторією й педагогами відбувалось в теплій та дружній атмосфері», — зазначають організатори.
На завершення зустрічі екореферент подарував низку видань Бюро УГКЦ з питань екології до бібліотеки коледжу, а також запросив творчих молодих людей активно долучатися до пропагування трепетного ставлення до природи, зокрема через участь у Всеукраїнському екологічному конкурсі «Відповідальність за створіння».
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ