У Яблуниці розпочався табір «Веселі канікули з Карітасом»

Нещодавно у селі Яблуниця, Івано-Франківської області, розпочався літній дитячий табір «Веселі канікули з Карітасом». У ньому беруть участь 90 дітей з сімей, які постраждали від війни в Україні.

До числа учасників табору ввійшли діти військовослужбовців, зниклих безвісти та загиблих Героїв України, а також діти внутрішньо переміщених осіб  з с. Вигода, смт Солотвин, м. Галич та м. Івано-Франківськ. Про це на своїй офіційній фейсбук-сторінці повідомляє Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Оздоровлення дітей проходить у християнському відпочинковому центрі «Карітас-Спес», що у Яблуниці. Дозвілля для дітей організовують аніматори, кризові консультанти та брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

«Тут, у таборі, діти знаходять собі друзів, беруть участь у змаганнях та активних командних іграх, не бояться виявляти свої емоції, таким чином покращуючи свій емоційний та фізичний стан», — розповідають організатори відпочинку для дітей.

За словами аніматорів, літній табір — це насамперед відновлення здоров’я дитини, соціалізація, розвиток її творчого потенціалу та покращення особистісних здібностей.

Особливо сприяють позитивним змінам дивовижна атмосфера — красиві гірські пейзажі та свіже повітря.

У перший день діти об’єднувались у команди, знайомились, придумували назву, гасло та створювали прапор власної команди. Наступного дня діти грали в активні ігри, особливо активно і жваво брали участь у водних іграх.

«Родзинкою життя у таборі є катехитичні науки та молитва на вервиці, що проводяться кожного дня», — йдеться у дописі.

Довідково: табір організував Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ в рамках проєкту «Безпечний простір для родин постраждалих від війни в Україні» за підтримки Caritas Luxembourg.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ