У Гошеві завершився дитячий табір від парафії Різдва Пресвятої Богородиці

З 31 липня по 5 серпня молодь та діти парафії Різдва Пресвятої Богородиці, що у місті Івано-Франківськ, відпочивали в монастирі сестер Пресвятої Родини.

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці парафії.

Під час табору діти по-особливому здружилися, адже більшість часу проводили у команді та змагалися між собою у творчих і спортивних конкурсах, вповні насолодившись цією 5-ти денною пригодою.

Крім цього, варто зазначити про духовне наповнення: кожного дня у таборі лунала Божественна Літургія та молитва вервиці, а в обідній час діти перебували на катехизації.

«Враховуючи вік дітей (11-15 років), тематикою зустрічей було розкриття теми 5 мов любові, адже підлітковий вік по-особливому є сприятливим часом для того, щоб навчитися виявляти любов до осіб протилежної статі, до друзів та батьків», — розповідають організатори.

«Сподіваємося, що цей спільний відпочинок надовго залишиться в пам’яті дітей, які за тиждень стали однією великою та щасливою родиною, об’єднаною навколо Ісуса Христа. Від імені аніматорів дякуємо всім дітям, які разом з нами провели цей яскравий тиждень», — йдеться у дописі.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ