![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366536893_614383564158764_4571122885562886806_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/08/366536893_614383564158764_4571122885562886806_n.jpg)
Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці парафії.
Під час табору діти по-особливому здружилися, адже більшість часу проводили у команді та змагалися між собою у творчих і спортивних конкурсах, вповні насолодившись цією 5-ти денною пригодою.
Крім цього, варто зазначити про духовне наповнення: кожного дня у таборі лунала Божественна Літургія та молитва вервиці, а в обідній час діти перебували на катехизації.
«Враховуючи вік дітей (11-15 років), тематикою зустрічей було розкриття теми 5 мов любові, адже підлітковий вік по-особливому є сприятливим часом для того, щоб навчитися виявляти любов до осіб протилежної статі, до друзів та батьків», — розповідають організатори.
«Сподіваємося, що цей спільний відпочинок надовго залишиться в пам’яті дітей, які за тиждень стали однією великою та щасливою родиною, об’єднаною навколо Ісуса Христа. Від імені аніматорів дякуємо всім дітям, які разом з нами провели цей яскравий тиждень», — йдеться у дописі.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ