![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/0119.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/07/0119.jpg)
У заході взяли участь близько 100 дітей.
Кожен день табору розпочинався із Божественної Літургії для юних учасників. Її очолював парох парафії о. Миколай Затварницький у храмі св. Миколая Чудотворця.
Опісля аніматори організовували й проводили цікаву й пізнавальну програму для дітей, а саме банси, ігри та різні квести, а також проводили катехизації.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ