У Букачівцях провели літній табір для дітей

З 7 по 13 серпня при парафії Різдва Христового с. Букачівці, однойменного протопресвітеріату,  відбулися «Веселі канікули з Богом».

Головним ініціатором дитячої літньої забави став митр. прот. Мирослав Любінець, протопресвітер Букачівський. Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив о. Дмитро Шиманський.

Кожен день розпочинався з Божественної Літургії, яку своїм співом супроводжували учасники табору: «Діти приймали Ісуса Христа у Пресвятій Євхаристії й просили в Бога мир для України. Головна тема катехизацій — «Запрошені на Царський бенкет», де діти пізнавали глибше Божу любов через приймання і життя Пресвятою Євхаристією.

Окрім катехизацій, діти грали захопливі ігри, вивчали цитати зі Святого Письма, робили пантоміми з притч, яких нас навчав Ісус Христос, впродовж табору грали «таємного друга», за якого мали молитися, таємно допомагати та робити для нього діла милосердя

Таборяни здійснили паломництво до с. Старий Мартинів, де розташований релігійно-історичний центр «Гора над Дністром». У цьому місці діти спільно з аніматорами молилися Хресну Дорогу за мир в Україні.

Кожен день табору завершувався молитвою на вервиці, Ісусовою молитвою та подякою милосердному Богові за незабутні дні проведені з Ним та друзями.

«Впродовж табору ми провадили майстер-класи з плетіння вервиць, ангеликів та випікали печиво для благодійного ярмарку, який провадили наші діти останнього дня табору», — повідомляють організатори.

«Щиро дякуємо Богу за цей час проведений у таборі. Дякуємо нашим військовим, які дають можливість проводити спільно проводити час. Дякуємо всім, хто спричинився до проведення табору, особливо місцевій владі та батькам, які завжди були поруч і робили все, щоб ці дні були радісними й незабутніми», — висловлюють подяку аніматори.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ