Священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ освятили оновлене відділення анестезіології в обласній дитячій лікарні

У понеділок, 8 травня, священнослужителі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ освятили відділення анестезіології з ліжками інтенсивної терапії в Івано-Франківській обласній дитячій лікарні.

Чин освячення здійснили о. Юрій Новіцький, настоятель Архікатедрального і Митрополичого собору Воскресіння Христового, о. Ярослав Рохман, голова Комісії у справах душпастирства охорони здоров’я Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ, о. Микола Катрич, капелан даного медичного закладу, а також отці-капелани Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о. Руслан П’яста та о. Роман Терлецький.

На захід також завітали очільники Івано-Франківської обласної військової адміністрації, керівники медичних закладів та установ, лікарі, медсестри та небайдужі жителі Івано-Франківська.

Опісля освячення о. Юрій Новіцький звернувся до всіх присутніх:

«Питання збереження життя дітей завжди було актуальним у всіх суспільства. А у наші державі воно стало ще більш на часі тепер, коли триває війна. Якщо ми подивимося на Біблійну історію, то переконаємося, що за царя Ірода було вбито багато дітей, яких, на жаль, не могли захистити. Так само й ті діти, які загинули під час теперішньої війни на території України, яких суспільство не змогло захистити від страшного звіра, але пам’ятаймо, ці діти вже є ангелами. Тому, сьогодні, коли ми освячуємо це приміщення, велика шана для вас, дорогі лікарі, бо ви є тими, хто зберігає життя. А життя людей, а особливо дітей — найдорожче, що є у нашому суспільстві».

Опісля цього, священнослужитель подарував сучасному відділенню ікону Матері Божої, яка охоронятиме всіх перебуватиме тут.

«Радіємо, бо ремонт в реанімації це не лише про естетику і зовнішній вигляд. Це в першу чергу про якість та безпеку медичної допомоги — профілактику інфекцій, пов’язаних з наданням медичної допомоги.  Попередження інфекційних ускладнень значно скорочує час перебування пацієнтів в стаціонарі та збільшує шанси на одужання», — зазначають на фейсбук-сторінці медичного закладу.

Завершився захід екскурсією стінами оновленого відділення, яку для всіх охочих провели медичні працівники.

Фото — голова Івано-Франківської ОВА Світлана Онищук

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ