![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-08_15-21-56.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2024/03/photo_2024-03-08_15-21-56.jpg)
Як зазначає душпастир, для Воїнів відслужили Божественну Літургію, у часі якої всі охочі приступили до Таїнства Сповіді та святого Причастя.
«Важливість таких відвідин полягає у живому спілкуванні із Захисниками, якого вони так потребують, у душпастирській опіці та підтримці. Кожен зміг поділитися своїми переживаннями та бути почутим. Молімося за наших Героїв», — додає о. Василь.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ