Стаціонарне лікування в «Клініці святого Луки»

Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки» Івано-Франківського Архієпархіального управління УГКЦ — багатопрофільний медичний заклад, який надає сучасну високоспеціалізовану медичну допомогу дорослим і дітям.

Від початку 2023 року розпочав свою роботу новозбудований корпус Клініки, що дало можливість надавати повний цикл медичної допомоги. Про можливості стаціонарного та оперативного лікування у «Клініці святого Луки» ми поговорили з медичним директором пані Русланою Іваночко.

Ряд захворювань вимагають лікування під постійним медичним наглядом в умовах стаціонару. Госпіталізація проводиться для комплексного обстеження пацієнта, терапевтичного та хірургічного лікування у плановому порядку. Лікувально-діагностичний центр «Клініка святого Луки» пропонує послуги комфортного та сучасного стаціонару, який відповідає всім нормативам та вимогам, що встановлені для лікувальних установ МОЗ.

Вона також додала, що за станом пацієнта ведеться цілодобовий моніторинг показників стану здоров’я, забезпечується медикаментозний супровід. Що важливо, у медичному закладі є можливість перебування у стаціонарі в супроводі когось із членів сім’ї. Пацієнти стаціонару забезпечені дієтичним харчуванням. У стаціонарі проводиться індивідуальний підхід до кожного пацієнта.

Ми робимо все для того, щоб перебування в стаціонарі було максимально комфортним та ефективним!

– Які захворювання можна лікувати в стаціонарі «Клініки святого Луки»?

Стаціонар клініки має 2 спрямування: терапевтичне та хірургічне.

У своєму розпорядженні ми маємо сучасну технічну базу, що дає можливість нашим спеціалістам успішно проводити різні види оперативних втручань. Зараз наш стаціонар активно розвивається у цьому напрямку.

Хірургічний стаціонар клініки має таку профільну орієнтацію:

  • Абдомінальна хірургія (являє собою широкий спектр лікувальних та діагностичних операцій на органах та стінках черевної порожнини)
  • Гінекологія.
  • Урологія.
  • Ендокринологія.
  • Судинна хірургія
  • Проктологія.
  • Отоларингологія.

Операції проводяться досвідченими лікарями, які супроводжують пацієнта від моменту поступлення і аж до виписки.

Всі операції та госпіталізації у «Клініці святого Луки» проводяться у плановому порядку.

– Пані Руслано, як щодо отримання виписки та листка непрацездатності у вашому закладі?

Стаціонар клініки відповідає усім кваліфікаційним вимогам згідно з державними стандартами. Пацієнт, звернувшись за допомогою у наш заклад, за потреби отримує листок непрацездатності, виписку із вказаними результатами оглядів і обстежень згідно з вимогами МОЗ.

– Що ви вважаєте своїми перевагами, говорячи про стаціонарне лікування?

У першу чергу, це наші лікарі — кваліфіковані спеціалісти з великим досвідом роботи. У тому числі ті, які мають науковий ступінь та звання Заслуженого лікаря України. Лікувально-діагностичний центр має потужну діагностичну базу, сучасне новітнє обладнання.

Всі дослідження в стаціонарі виконуються на місці. Звернувшись у «Клініку святого Луки», людина може отримати увесь ряд необхідних обстежень та лікування. А завдяки своєчасній і точній діагностиці, лікування будь-якого захворювання починається максимально швидко, що дозволяє уникнути небажаних ускладнень.
Не можу не відмітити атмосферу добра та духовності, яка панує у клініці й наповнює процеси діагностики та лікування любов’ю до Бога і ближнього. Кожний лікар нашого центру виявляє особливу турботу та розуміння до кожного пацієнта зокрема.

– Як пацієнту потрапити на стаціонарне лікування у ваш заклад?

Якщо вам необхідно пройти курс стаціонарної терапії, комплексне обстеження або профільне лікування, інформацію про умови, правила та вартість госпіталізації ви можете дізнатись в операторів контакт — центру або у лікуючого лікаря «Клініки святого Луки».

098 417 88 31

050 940 07 81

073 425 74 78

Наша адреса: вул. ім. Владики Софрона Мудрого, буд. 22, 26.

Стаціонарне відділення «Клініки святого Луки» обладнане усім необхідним для швидкого одужання, покращення стану та показників вашого здоров’я! Цінуємо можливість допомагати!

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ