Спільноти «Матері в молитві» здійснили прощу до Відпустового центру у Старуні

Щоп’ятниці у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, що в с. Старуня, численно зібрані прочани, шукаючи зустрічі з Богом, збираються на молитву. Вже доброю традицією став візит на вечірню молитовну програму учасниць спільноти «Матері в молитві» з різних парафій Івано-Франківська.

Як і завжди в п’ятницю, 3 лютого, богослужіння розпочалися з Хресної Дороги. Цього дня ці розважання були словами Святого Письма, що дозволило кожному молільнику по-особливому пережити цю молитву. 

Йдучи засніженими стежками Старунської хресної дороги, кожен прочанин застановився над власним життям та великою любов’ю Бога до нас, який «Сина свого не пощадив», щоб нас спасти.

Молитва продовжилася в храмі, де семеро священників звершили Божественну Літургію. Її очолив о. Іван Жук, він і виголосив повчальну науку.

В ній священник застановився над темою спокою, якого так сильно потребуємо в часі війни. За словами душпастиря, щоб справді зустріти Бога – слід шукати за спокоєм та зберігати його, бо Господь промовляє в тиші.

«У цьому святому місці, на цій Божественній Літургії, сам Господь дає нам свій спокій і мир для того, щоб ми зберігали його та ділилися у наших сім’ях і родинах», – наголосив о. Іван.

Протягом всього часу вірні мали нагоду примиритися з Господом у Святій Сповіді, щоб в момент Причастя прийняти Його до свого серця. Загалом участь у молитві взяли понад сто прочан.

На завершення молитовної програми, священники промовляли особливі молитви на оздоровлення та благословили присутніх мощами блаженного священномученика Симеона Лукача. Опісля ж, помолилися Суплікацію, прославляючи Господа у вдячності за цей молитовний вечір.

«Дякуємо всім священникам та вірним, які взяли участь у цій молитві», — зазначили священники Відпустового центру.

Своєю чергою, учасниці спільнот «Матері у молитві» висловили вдячність душпастирям за духовний супровід прочан. Зокрема, о. Володимиру Широкому (духівнику спільноти «Матері в молитві» парафії Свв. Володимира і Ольги) та о. Петру Бесарабу (духівнику спільноти «Матері в молитві» парафії Зіслання Святого Духа).

Крім того, паломниці висловили слова подяки священникам Відпустового центру — о. Юрію Сидіру та о. Володимиру Лукашевському за теплі слова всім присутнім матерям та за запрошення й надалі приїздити на батьківщину блаженного Симеона Лукача. 

Священнослужителі також пригадують, що у Відпустовому центрі блаженного Симеона Лукача щодня о 17:00 (в літній час о 18:00) розпочинається вечірня молитовна програма. Також щомісяця тут відбуваються молитовні нічні чування. Наступні заплановані на 28 лютого.