Спільнота «Українська молодь — Христові» села Боднарів здійснила велопрощу до Крилоса

Нещодавно спільнота «Українська молодь — Христові» парафії Введення Пресвятої Богородиці, що у селі Боднарів, здійснила веломандрівку до чудотворної ікони у с. Крилос, жертвуючи поїздку за мир та припинення війни в Україні.

Про це пишуть на фейсбук-сторінці храму Успіння Пресвятої Богородиці.

Помолившись у храмі с. Боднарів спільно з парохом о. Ярославом Підлуським, паломники вирушили в дорогу до Крилоса.

До велопрощі також долучилися спільнота УМХ м. Івано-Франківськ під проводом голови обласного УМХ бр. Ігорем Ліберсбахом.

Розпочалась проща з Хресної дороги, яку молились з о. Святославом Богачевським. Учасники велопрощі мали можливість розважати над стражданнями Господа нашого Ісуса Христа та Батьківщини — України.

Опісля парох крилоського храму Успіння Пресвятої Богородиці о. Ярослав Жолоб розповів цікаву історію про столицю Галицького краю, а також очолив молебень до Богородиці, опісля благословивши паломників освяченою водою.

Під час перебування в Крилосі молодь мала змогу відвідати фундаменти літописної Успенської катедри, храм Успіння Пресвятої Богородиці, відпочити в саду біля Митрополичих палат, поспівати українських пісень, відвідати та поживитися цілющою водою з легендарної Княжої Криниці та Францискових джерел, а також більше дізнатися про ці місця.

«Щиро дякуємо гостям за те, що не забувають про історію рідного краю. Бажаємо для всіх вас рясних Божих благословінь та опіки Матері Божої!», — зазначають на сторінці парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ