Спільнота храму свв. Кирила і Методія взяла участь у конкурсі від БО «Українська освітня платформа»

Нещодавно представники парафіяльної спільноти свв. Кирила і Методія, що у Крихівцях (поблизу м. Івано-Франківськ), взяли участь у навчанні та конкурсі, який організувала благодійна організація «Українська освітня платформа».

Про це пише на своїй фейсбук-сторінці преп. о. Йосафат Бойко, настоятель парафії.

Завдяки цьому конкурсу спільноті храму вдалося виграти грантові кошти задля реалізації проєкту — купівлі фризеру для виготовлення м’якого морозива.

«Половину витрат ми завдяки конкурсу виграли, а половину знайшли серед благодійників. Тому ми зможемо ще активніше працювати з нашою молоддю, залучаючи їх до цього цікавого процесу», — йдеться у дописі.

До цієї ініціативи активно долучилися священники та сестри-монахині Чернечої родини Воплоченого Слова із парафії свв. Кирила і Методія, а також брати-семінаристи, які сприяли організації даної події.

Під час заходу духовенство та молодь парафії мали незабутній майстер-клас з виготовлення м’якого морозива, який молоді парафіяни продавали біля храму вірним протягом останніх кількох неділь.

«Вже протягом останніх неділь, після кожного богослужіння, наші вірні — і дорослі, і малі мають чудову нагоду смакувати смачне морозиво», — розповідає о. Йосафат.

Мета цього проєкту полягає в тому, щоб через часті зустрічі зміцнювати стосунки із молоддю, демонструючи їм, як ефективно можна реалізовувати різні цікаві ідеї та проєкти при парафії.

Кошти, отримані за продаж морозива, спрямують на працю із молоддю, підлітками, а також на особливі потреби парафії, в цьому випадку на облаштування спортивного поля та ігрового майданчика біля парафіяльного дитячого садочку «Ковчег».

«Отже, запрошуємо Вас на спільну молитву і на частування морозивом», — заохочує настоятель парафії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ