Спільнота духовної семінарії активно долучається до італійсько-українського проєкту «Разом з Україною»

Протягом останніх кількох місяців Івано-Франківська Архієпархія УГКЦ у рамках італійсько-українського проєкту «Разом з Україною» передає гуманітарну допомогу для потребуючих людей. До цього проєкту активно долучається спільнота Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата.

Як відомо, уже вкотре у рамках проєкту “Разом з Україною” до Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ прибула велика кількість благодійної допомоги у вигляді харчових продуктів та засобів гігієни.

Крім того, що брати-семінаристи постійно єднаються з усіма в молитві за Україну та її перемогу, перебуваючи у духовному тилу, також активно долучаються до комплектації пакетів гуманітарної допомоги, стаючи невід’ємною частиною цього проєкту.

Гуманітарну допомогу у вигляді продуктових та гігієнічних наборів отримає кожен протопресвітеріат Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Така підтримка надається вимушено переселеним особам, а також людям із особливими потребами, які проживають у різних населених пунктах нашої Архієпархії.

Довідково:

Дана ініціатива фінансується італійською урядовою організацією AICS, за підтримки FOCSIV у співпраці з Івано-Франківською Архієпархією УГКЦ та іншими благодійними організаціями.

У рамках проєкту «Разом з Україною» в Івано-Франківській області протягом 5-ти місяців планується роздавати раз на місяць 1500 продуктових наборів, щоб забезпечити харчування 4500 осіб (продуктовий набір розрахований на сім’ю з 3-х осіб). Також, одночасно з продовольчою підтримкою, волонтери розповсюджуватимуть кожні два місяці 1200 наборів із засобами гігієни для сімей та наборів із засобами гігієни для центрів розміщення переселенців.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ