Спільність – сила народу: франківська парафія отців-редемптористів щодня допомагає потребуючим

Парафія Матері Божої Неустанної Помочі, де служать отці згромадження Редемптористів, що в Івано-Франківську, активно займається волонтерством та провадить свою діяльність у трьох напрямках: поселення вимушених переселенців, допомога українським військовим та безустанна молитва за мир в України.

Ось уже місяць священники та волонтери Парафії Матері Божої Неустанної Помочі трудяться для блага тих, хто потребує допомоги. Розпочалась робота з поселення на парафії вимушених переселенців. Сьогодні близько 70-80 людей проживають при храмі, а також понад 40 дітей, що не мають батьків.

Щопонеділка на парафії продовжується ще довоєнна благодійна справа – видача їжі для безхатьків. Неділями та середами прийти поїсти можуть також військові. Для вимушено переселених осіб, які живуть у різних школах міста, тричі на тиждень у пекарні при храмі волонтери випікають по 200-250 батонів.

З благословення ігумена і пароха громади о. Андрія Цікала, ЗНІ, за соціальне служіння на парафії є відповідальними брат Іван Зубрицький та п. Надія Дяченко. Зокрема, бр. Іван і розповів нам про допомогу для військових.

«Спільними зусиллями при храмі ми збираємо амуніцію, медикаменти, та їжу. Станом на сьогодні для військових, що захищають нашу землю, сплели та відправили вже 17 маскувальних сіток. Щоб військові мали більше енергії, готуємо для них спеціальні поживні батончики – надіслали вже 50 ящиків», – зазначив бр. Іван.

Також, на фронт вдалося доставити 70 ящиків з білизною, та 59 власноруч пошитих аптечок НАТівського взірця. При парафії плетуть браслети з паракорду для наших військових. Спеціальний матеріал може тягнути на собі 300 кг. Тож, якщо 15 людей розтягнуть ці браслети, можуть навіть витягнути машину з болота.

І найголовніше, на парафії триває безустанна молитва – кожного дня парафіяни, волонтери та усі охочі долучаються до молитовних чувань. Протягом дня, у храмі триває постійна молитва за мир в Україні.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ