«Слідами Йосафата»: у Погоні завершився літній християнський табір для дітвори

Нещодавно у Марійському відпустовому місці, що у Погоні, при Монастирі Успіння Матері Божої Чину Святого Василія Великого завершився літній християнський табір «Слідами Йосафата» для дітей.

Про це пишуть на фейсбук-сторінці Погінського монастиря.

Табір, у якому взяли участь 80 дітей, провадила молодіжна спільнота аніматорів «СКАРБ», яка діє при Монастирі святого Онуфрія Чину Святого Василія Великого, що у Львові. Духовним провідником табору став о. Натанаїл Сало, ЧСВВ.

Першого дня діти знайомились одні з одними, веселились та грали цікаві ігри.

Наступного дня та надалі юні учасники мали нагоду молитися на Божественній Літургії, яку відправили отці-василіяни. Також малеча у цей день творила власними руками оригамі.

Особливістю третього дня табору було те, що учасники спільно дізнавались про життєвий шлях українського святого — священномученика Йосафата Кунцевича.

Також і четвертий день запам’ятався дітям по-особливому, адже вони відчули себе художниками й грали командні ігри: будували будинки, переносили воду, відтворювали геометричні фігурки, створювали власну переправу.

Завершення табору було наповнене щирими емоціями, обіймами, виготовленням власної екосвічки та забавами, а також участю у святковій недільній Божественній Літургії.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ