Семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії організували дитячий табір у смт Путила

У неділю, 16 липня, на парафії Покрови Пресвятої Богородиці, що у смт Путила, Чернівецької Єпархії УГКЦ, завершився літній християнський табір «Веселі канікули з Богом», який організували брати-семінаристи Івано-Франківської духовної семінарії.

Участь у таборі взяли понад 30 дітей. Про це Департаменту інформації Івано-Франківської Архієпархії розповіли організатори заходу.

День розпочався із реєстрації всіх учасників та молебню до Христа Чоловіколюбця. Опісля парох о. Віталій Вінтоняк освятив вервиці, і побажав дітям гарно провести ці дні табору з користю для тіла і душі.

Після представлення аніматорів та ознайомлення дітей із правилами бр. Богдан Шелепко провів банси та руханки для всіх учасників табору.

Після невеличкого перепочинку всі повернулися в церкву і бр. Мар’ян Дорошенко провів катехизацію на тему «Церква — особливе місце зустрічі із Богом».

Далі аніматорка п. Інеса Майєр провела майстер-клас з виготовлення та оздоблення патріотичних листівок для наших Захисників.

Згодом всі помолилися співану вервицю до Божого Милосердя за всіх учасників табору та за швидку перемогу України у війні.

Другого дня для дітей аніматори проводили ігри й забави, катехизацію на тему «Наше покликання – бути святими», а згодом бр. Володимир Дяків провів підготовку до Божественної Літургії, яку співали діти.

Останній день був особливим, бо розпочався із Божественної Літургії, яку своїм чудовим співом супроводжували юні учасники.

Також вони під час Служби Божої вголос висловлювали свої прохання до Бога.

Після спільної молитви всі присутні мали можливість переглянули коротке відео про те, що таке Свята Тайна Євхаристія і якою важливою є вона для нашого спасіння.

Згодом всі переглянули декілька коротких мультфільмів на біблійну тему і в спільному колі їх проаналізували й обговорили.

«Щиро дякуємо всім хто долучився до проведення та організацій цього літнього християнського табору на нашій парафії і віримо, що цей проведений час принесе добрі плоди для Божого слави й для добра нашої держави!», — зазначають організатори табору.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ