Розпочалася екосоціальна акція «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки»

В Івано-Франківській Архієпархії з благословення Високопреосвященного Архієпископа і Митрополита Володимира Війтишина стартувала вже традиційна щорічна екосоціальна акція «Зігрій вбогого світлом стрітенської свічки», започаткована Бюро УГКЦ з питань екології за підтримки благодійного фонду «Карітас Івано-Франківськ УГКЦ».  

«Наші волонтери доєдналися до цієї ініціативи та брали активну участь у майстер-класі з виготовлення стрітенських свічок з натуральної вощини. Розповідав про техніку роботи та особливості цих свічок отець Михайло Дзуль», — написали представники «Карітас Івано-Франківськ» на своїй фейсбук-сторінці.

За словами отця Михайла, ці свічки разом з молитвою, яка твориться при запаленні свічки, мають надзвичайну здатність допомагати у найважчі періоди життя.

Спільними силами було виготовлено майже 300 свічок. Їх вірні зможуть придбати на своїх парафіях за пожертви, що будуть спрямовані на підтримку благодійної їдальні Карітасу. 

«Кожен з присутніх вклав частинку своєї любові та душевного тепла до власноруч зробленої свічки», — додали організатори на завершення заходу.