![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325534299_1232804027339684_5116840339878090552_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/01/325534299_1232804027339684_5116840339878090552_n.jpg)
«Наші волонтери доєдналися до цієї ініціативи та брали активну участь у майстер-класі з виготовлення стрітенських свічок з натуральної вощини. Розповідав про техніку роботи та особливості цих свічок отець Михайло Дзуль», — написали представники «Карітас Івано-Франківськ» на своїй фейсбук-сторінці.
За словами отця Михайла, ці свічки разом з молитвою, яка твориться при запаленні свічки, мають надзвичайну здатність допомагати у найважчі періоди життя.
Спільними силами було виготовлено майже 300 свічок. Їх вірні зможуть придбати на своїх парафіях за пожертви, що будуть спрямовані на підтримку благодійної їдальні Карітасу.
«Кожен з присутніх вклав частинку своєї любові та душевного тепла до власноруч зробленої свічки», — додали організатори на завершення заходу.