«Різні, але єдині — у цьому багатство учнів Христових», — Владика Микола до учасників харизматично-євангелізаційних спільнот Архієпархії

У суботу, 8 червня, у соборі Преображення Господнього, Західного протопресвітеріату м. Івано-Франківськ, відбувся з’їзд харизматично-євангелізаційних спільнот Івано-Франківської Архієпархії. З цієї нагоди богослужіння очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

На моління зібралася чимала кількість представників різних спільнот харизматичного спрямування.

Під час моління Архієрею співслужили о. Ігор Клюба, сотрудник парафії св. влкмч. Димитрія, а також духівники харизматичних спільнот Івано-Франківської Архієпархії.

У часі моління Владика Микола звернувся до вірних із проповіддю, роздумуючи над уривком із Євангелія:

«”Вівці мої голосу мого слухаються і я їх знаю: вони за мною слідують, і даю я їм життя вічне” (Ів. 10:27-28). Можемо сьогодні ці слова Ісуса Христа застосувати до нашого з’їзду, адже у цьому соборі ми немовби зібрані довкола Доброго Пастиря. Для того, щоб могти себе називати учнем чи ученицею Христа, потрібно Його слухати. Проте цього замало, бо можемо слухати, але не почути. Або почути, але якщо надалі не буде нашої дії, то це слухання буде марним».

«Дуже важливо є для нас творити цю “кошару овець Господніх”, зібравшись довкола нашого Спасителя. Добрий Пастир запевняє своїх овець, що дає їм життя вічне», — мовив Владика.

За словами Єпископа-помічника, беручи участь у Божественній Літургії ми стаємо живими свідками того моменту, коли Ісус Христос, віддаючи своє життя у безкровний спосіб, дарує кожному із нас життя вічне.

«Лише тоді, коли перебуваємо з Христом, можемо говорити про Нього й свідчити про Нього. Тоді й можемо ділитися з іншими досвідом нашого перебування з Ісусом», — підкреслив Архієрей.

Пізніше Владика Микола заохотив продовжувати творити спільну кошару овець Божих під проводом духівників, а відтак продовжив: «Ті дари, які ви маєте у спільнотах, нехай не будуть розрізненням ваших спільнот, але об’єднанням. Різні, але єдині – у цьому багатство учнів Христових».

Після Літургії Єпископ-помічник привітав всіх учасників харизматично-євангелізаційних спільнот, які прибули до храму на спільне моління. Відтак Архієрей спільно з вірними висловив вдячність священнослужителям, які є їхніми духівниками:

«Ви виконуєте різні служіння, але сьогодні я дякую вам за те, що ви супроводите наші спільноти до Бога, збираючись довкола Вчителя й Спасителя — Ісуса Христа».

Згодом Єпископ заохотив учасників спільнот ревно молитися не лише за своїх духівників, а й за всіх священників.

Відтак о. Ігор Клюба від імені всіх душпастирів та вірних висловив подяку Архієрею за спільну молитву й за проголошення Божого Слова.

На завершення у храмі відбулося представлення кожної зі спільнот, під час якого учасники розповідали про особливості їхнього служіння.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ