Референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії відвідав літні дитячі табори

У четвер, 29 червня, референт Бюро УГКЦ з питань екології в Івано-Франківській Архієпархії о. Михайло Дзуль провів дві зустрічі на літніх дитячих таборах у місті Івано-Франківськ.

На запрошення організаторів, у цей день Івано-Франківський екореферент навідався до діток, які відпочивають та оздоровлюються у дитячому міському таборі «Веселкове літо». Цей день у таборі був присвячений екології, його провели на базі міської екологічної станції.

Священник провів презентацію валізи енергоефективності для старшої групи, в якій унаочнив основні принципи функціонування пристроїв, що допомагають заощаджувати чи виробляти енергію, й наголосив на важливості енергозбереження в контексті сучасних воєнних викликів.

Для молодших учасників табору о. Михайло представив нові видання екологічного бюро: «Екорозмальовку», «Абетку енергоефективності» та нову казочку «Захисник чистоти». Також дітки мали змогу власними руками розмалювати і прокоментувати тематичні малюнки та поспілкуватись зі священником.

Не менш цікаво пройшла зустріч екореферента з дітьми Архієпархіального християнського табору «Blessed camp 2023», який проходить цими днями на базі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата. Учасникам запропонували пройти квест на тему «Світ енергії», в якому виконуючи різноманітні завданняб діти взаємно обмінювались знаннями зі сфери християнської відповідальності за створений Богом світ.

 Також таборовики мали змогу спільно помолитися за навернення екологічних грішників і пригадали що таке екологічний гріх та в чому полягає його деструктивний вплив на все живе на нашій планеті.

Переможці квесту були нагороджені грамотами Бюро УГКЦ з питань екології, а також отримали чергову хвилю позитивних емоцій і знань.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ