Психологічна підтримка, увага та любов: психологи Архієпархії працювали із дітьми з Івано-Франківська

Впродовж тижня психологи та аніматори Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ проводили психологічно-розважальні заняття для учнів ліцею №7 Івано-Франківської міської ради у рамках благодійного проєкту «Надзвичайна гуманітарна ініціатива в Київській, Житомирській, Чернігівській та Івано-Франківській областях».

Дана ініціатива реалізується Архієпархією спільно з італійською організацією «Місія Калькутта» з 1 жовтня 2023 року й фінансується італійським урядом, а саме адміністрацією регіону Ломбардії.

Такі заняття проходять регулярно у навчальних закладах, бібліотеках та освітніх просторах у різних куточках нашої області.

Розповідаючи про доцільність таких занять, п. Наталя Михайлів, психолог проєкту, ділиться, що у зв’язку із війною, яку діти відчувають на собі не менш ніж дорослі, малеча перебуває в особливому стресі, який потрібно долати за допомогою розважальних програм та заходів.

«Різні стресові ситуації виникають не тільки у діток із зони бойових дій, вони мають безпосередній стосунок і до малечі, яка проживає на «мирній» території країни. Ми повинні пам’ятати, що кожен з нас, чи то малий, чи дорослий потребує психологічної підтримки, уваги та любові. Тож наше головне завдання — дбати про психологічний стан суспільства», — розповідає психологиня.

Цього разу учні 5 та 6 класів одного із закладів середньої освіти нашої області побували на бульбашковому шоу, організованому Архієпархіальними психологами й аніматорами.

Самі ж діти, опісля шоу, поділилися, що після уроків такі заняття приносять їм розвантаження та наповнюють енергією.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ