«Прислухайтеся до голосу Божого й довіряйте Йому», — Владика Микола до молоді

У суботу, 1 червня, у храмі Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата відбувся Форум душпастирства молоді Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ. Моління у часі зустрічі очолив Владика Микола Семенишин, Єпископ-помічник Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Варто зазначити, що це вже другий Форум, на якому молодь нашої Архієпархії направцьовує дорожню карту, згідно якої працюватиме у найближчому майбутньому.

Розпочалося дійство зі спільного молебню до Найсвятішого серця Ісусового, який очолив Владика Микола у співслужінні о. Тараса Дзяйла, голови молодіжної комісії Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ та чисельно зібраних душпастирів, які провадять молодіжні спільноти при парафіях.

Опісля молитви, Єпископ звернувся до присутніх, вітаючи всіх на цікавій та важливій події для нашої Архієпархії, а відтак передав вітання від Архієпископа і Митрополита Івано-Франківського Владики Володимира Війтишина.

«Владика Володимир справді втішився, посміхнувся й попросив передати кожному з вас щире вітання, кажучи: «Владико, бережіть їх, бо наша молодь — це наше все». Ми справді радіємо, що ви є тут разом зі своїми отцями й маєте бажання працювати задля світлого майбутнього нашої Церкви».

Відтак Владика Микола пригадав, що сьогодні ми відзначаємо День захисту дітей, і це є чудовою нагодою, аби пригадати собі, чи то у 17, чи у 22, чи у 42 роки, що кожен з нас є дитиною Божою.

«Вчора, 31 травня, була 7 річниця з дня відходу до вічності Патріарха Любомира Гузара і він любив казати, що коли був зовсім юним, то завжди хотів бути поруч зі старшими людьми, щоб набиратися від них досвіду життя, а коли став старшим — дуже радо був з молодими, щоб відчувати й себе молодим. Дякувати Богу ця мудрість передалася багатьом вірним нашої Церкви і не тільки», — ствердив Владика Микола.

Опісля цього Архієрей закликав всіх брати активну участь у плануванні спільної праці на благо українського народу та нашої Церкви.

«Дорогі хлопці й дівчата, будете по справжньому щасливі не тоді, коли матимете все, що ви хочете: дорогий телефон, красиву машину, комфортний будинок. Будете щасливими тоді, коли щодня шукатимете волю Отця Небесного щодо вас і з Його благодаттю цю волю старатиметеся виконувати», — додав Владика Микола.

Насамкінець Архієрей мовив, що людина є щасливою тоді, коли розпізнає своє покликання і впродовж кожного дня свого життя буде реалізувати його у свій спосіб.

Відтак до Владики Миколи звернувся о. Тарас Дзяйло, який подякував Архієрею за постійну відкритість до молоді й пригадав, що нещодавно Єпископ відзначав своє День народження. З цієї нагоди молодь вручила Владиці дарунок у вигляді футболки із надписом: «Я в серці маю те, що не вмирає».

Опісля цього у храмі лунало Многоліття, а Владика Микола уділив всім присутнім своє архієрейське благословення.

Продовжилася зустріч презентацією результатів дослідження «Потреби молоді УГКЦ», яке було проведене Молодіжною комісією УГКЦ. Про виклики, з якими стикаються молоді люди розповів о. Тарас Дзяйло.

Згодом з доповіддю «Про ідентичність молодого християнина» виступив о. Ігор Клюба. Священнослужитель зазначив, що основною рисою, яка визначає молодого християнина, є те, що він ідентифікує себе носієм Христового вчення. При цьому, важливим є відчувати себе приналежним до спільноти людей, які є єдиними, але водночас різним

Далі для молоді презентували напрацювання попередньої зустрічі, яка проходила 27 квітня у Івано-Франківську.

ДЕТАЛЬНІШЕ ТУТ — В Івано-Франківську відбулася зустріч християнських молодіжних спільнот

Відтак всіх присутніх поділили на 6 команд, у яких молодь мала можливість перетворити слабкі сторони на сильні, а виклики — на можливості. Опісля кожна з команд презентувала конкретні кроки, які, втілюватиме ближчим часом у своїх спільнотах.

Завершилася зустріч підбиттям підсумків та спільною молитвою за Україну.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ