При парафії Успіння Пресвятої Богородиці відбувся християнський дитячий табір

У період з 21 по 27 серпня на парафії Успіння Пресвятої Богородиці, що у Крихівцях, Південного протопресвітеріату, відбувся літній табір «Канікули з Богом. “Я є Живий Бог”».

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив бр. Владислав Бабінчук.

Табір відбувся з ініціативи та сприяння пароха храму митр. прот. Володимира Чорнія.

Щоденний таборовий день розпочинався спільною молитвою Божественної Літургії, яку для дітей служив сотрудник парафії — о. Микола Мазурик.

Важливою частиною табору була катехизація, темою якої було пояснення Божественної Літургії. Діти більш детально дізнавалися про частини Літургії та їх значення, а також, що саме у Божественній Літургії ми зустрічаємося з живим Богом.

Опісля катехизації аніматори табору організовували для дітей активні ігри, різноманітні естафети та веселі банси. А також майстер-класи, які проводили для учасників табору сестри СГДММ. Також у програмі був перегляд мультфільму у Народному домі села Крихівці та інструктаж від працівників поліції, під час якого діти змогли скористатися інвентарем поліціанта та ознайомитися зі службовим автомобілем поліції.

Особливими днями табору було 23 серпня — День Державного прапора України, а також 24 серпня — День Незалежності України. Під час цих днів наймолодші парафіяни співали українські пісні, малювали малюнки для наших Воїнів та проводили козацькі забави

Слід зазначити, що під час табору для юних учасників організували поїздку до Відпустового центру блаженного Симеона Лукача, що у с. Старуня. Під час прощі діти спільно помолилися Хресну дорогу та дізналися, що блаженний священномученик Симеон колись був звичайним хлопчиком, отже всі люди покликаними бути святими. Під час поїзди настоятель каплиці Благовіщення Пресвятої Богородиці отець Юрій Сидір благословив всіх учасників мощами блаженного Симеона.

Завершився табір недільною подячною Літургією та солодким спільним частуванням.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ