При парафії села Вербилівці відбувся майстер-клас з плетіння вервиць

У суботу, 18 березня, учасники катехитичної школи “Метаноя”, яка діє при парафії Різдва Івана Хрестителя, що у с. Вербилівці Рогатинського протопресвітеріату, відвідали майстер-клас з плетіння вервичок. Захід проходив у народному домі населеного пункту.

Також до майстер-класу змогли доєдналися усі бажаючі парафіяни села. Всього захід відвідали 52 дитини та 10 дорослих.

Для проведення майстер класу о. Дмитро Шиманський запросив волонтерів з міста Івано-Франківськ — п. Людмилу Салигу та п. Віру Лісконог.

Перед початком заходу майстрині розповіли усім присутнім про сакральне значення вервиці. Вони зазначили, що вервиця — це духовний захист для усіх, та в першу чергу тих, хто кожної хвилини стоїть на сторожі добра у боротьбі зі злом.

Для роботи учасникам надали необхідні матеріали — сині та жовті дерев’яні зернятка, спеціальні синтетичні шнурочки, свічки для їх сплавлення. А також коротенькі пластмасові трубочки, за допомогою яких в’яжуть мотані вузлики до і після кожного десятка, великих зерняток та хрестика. Цікаво, що хрестики і шнурки для вервиць привезли прочани з Меджуґор’я.

Виготовлені вервиці освятили наступного дня у храмі Різдва Івана Хрестителя. Дітки залишили їх собі, аби молитися за мир, а дорослі плестимуть їх надалі, щоб передати вервиці нашим Захисникам на лінію фронту.

Повідомив о. Дмитро Шиманський