Прочани з Бурштинського протопресвітеріату звершили паломництво до Зарваниці

У суботу, 25 травня, парафіяни храму влкмч. Параскевії села Куропатники та храму верх. апп. Петра і Павла села Вигівка, Бурштинського протопресвітеріату, звершили паломництво до Марійського духовного центру, що у Зарваниці.

Про це Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ повідомив прот. Богдан Коцовський, з ініціативи якого відбулася проща від парафій.

Прибувши до святого місця, вірні взяли участь в Архієрейській Божественній Літургії, яку очолив Владика Василій Семенюк, Архієпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський.

Після Літургії паломники молилися на Хресній дорозі, яку пожертвували за мир і перемогу України, а згодом в «Українському Єрусалимі» проспівали тропар Пасхи й віддали шану святиням цього місця.

У часі прощі вірні мали нагоду просити заступництва для своїх сімей і родин перед чудотворною іконою Зарваницької Божої Матері.

«Пресвята Богородице, почуй благання і стогін українського боголюбивого народу і пошли чудо, щоб завершилась війна», — із такими словами паломники звернулися до Пресвятої Богородиці.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ