Представниці проєкту «Разом з Україною завжди» зустрілися з учасниками «Blessed camp 2024»

У пʼятницю, 21 червня, представниці італійсько-українського проєкту «Разом з Україною завжди» 06/UCR/012832 зустрілися із дітьми, які є учасниками першої зміни дитячого табору «Blessed camp». Варто зазначити, що табір відбувається за фінансування вищезгаданої ініціативи.

Проєкт «Разом з Україною завжди» Івано-Франківська Архієпархія втілює за фінансування італійської Агенції з питань Співробітництва в галузі Розвитку AICS у співпраці з італійськими організаціями Focsiv, Missione Calcutta, ARCS, Condivisione tra i popoli та IBO Italia.

У таборі, який відбувається у приміщенні Івано-Франківської духовної семінарії ім. свщмч. Йосафата, надано 250 безоплатних місць для пільгових категорій дітей, зокрема для дітей військових, внутрішньо переміщених осіб, дітей-сиріт, а також дітей із малозабезпечених сімей.

Цього дня у дворі Архієпархії було гучно та весело, адже учасники табору демонстрували гостям банси, які встигли вивчити за час перебування на літніх розвагах. Серед танців був і авторський банс «Blessed camp», підготований командою аніматорів духовної семінарії.

Дитячий табір відвідали п. Міна Ланціллотті, керівниця проєкту «Разом з Україною завжди», та п. Міколь Сімонато, офіцерка з моніторингу та оцінки.

Опісля активностей до всіх присутніх звернувся о. Василь Михнюк, віцеректор духовної семінарії. Священнослужитель представив дітям гостей, які завітали до табору, та щиро подякував фундаторам за фінансування, надане для організації табору.

Отець Василь зазначив, що для малечі це не тільки можливість весело провести час, але й відновитися та духовно наповнитися.

Своєю чергою п. Міна ствердила, що вона певна у тому, що діти якісно та продуктивно проводять час у таборі, а також подякувала за банс, який продемонстрували учасники, та побажала вдалого продовження літніх розваг.

Фото — Івано-Франківська духовна семінарія

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ