Працівниці франківського Карітасу провели тренінг для вчителів Підпечерівського ліцею

У вівторок, 14 травня, психологині Карітасу Івано-Франківської Архієпархії провели тренінг «Майстерність життєстійкості: профілактика вигорання та відновлення ресурсів» для вчителів Підпечерівського ліцею Івано-Франківської міської ради.

Про це розповідають на фейсбук-сторінці благодійної організації.

Спеціалістки Карітасу розповіли присутнім, як подолати емоційне вигорання та віднайти життєвий баланс, а також показали ресурсні вправи на зміцнення ментального здоровʼя.

«Щоб ще більше допомогти розслабитись вчителям, ми підготували для них ароматерапію, адже це дієвий інструмент для релаксації та зняття стресу», — йдеться у повідомленні.

Кожен учасник тренінгу обрав складові, які найбільше відповідають їхнім потребам і практичним цілям, та створив власний ресурсний аромат.

«Завдяки такому заходу педагоги отримали навички профілактики вигорання, дізналися про важливість та необхідність турботи про себе. А ще гарно провели час та відновили сили, щоб надалі навчати школярів!» — розповідають психологині Карітасу.

Довідково:

Робота ведеться в рамках проєкту «Безпечний простір для дітей: захист, підтримка, інтеграція», що реалізується у співпраці з Карітасом Єпархії Трір «Caritasverband Trier e.V.» та Мальтійської служби допомоги Єпархії Трір «Malteser Hilfsdienst e.V. im Bistum Trier» за фінансової підтримки Фонду родини Еккер «Familie-Ecker-Stiftung».

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ