Працівники компанії «VS Group» молилися в Старуні

У вівторок, 11 квітня, у Відпустовому центрі блаженного священномученика Симеона Лукача, чисельно зібрана команда компанії «VS Group» спільно помолилася за добрий початок робочого року, просячи у Бога благословення на злагоджену та корисну для суспільства працю.

Спершу усі присутні стали учасниками молитви Хресної Дороги, яку провадив о. Михайло Брик. Йдучи шляхом Христа на Старунську гору, де чували над жертвою нашого Спасителя, над якою ми в особливий спосіб роздумуємо в Страсний Тиждень.

Всі працівники мали нагоду приступити до Великопосної Сповіді та під час Божественної Літургії прийняти Присвяту Тайну Євхаристії.

Звертаючись до паломників у проповіді, під час Божественної Літургії, о. Володимир Лукашевський, священник Відпустового Центру Симеона Лукача, наголосив на важливості присутності Бога у всіх наших справах.

«Будь-які справи в нашому житті важливо завжди починати разом із Богом. Пам’ятаймо, що ми є християнами завжди і всюди – і на роботі, і між людьми, в магазині чи в храмі. Важливо починати і завершувати день молитвою, оскільки тоді Бог дарує своє благословення і перебуває з нами. Це чудово, що свій робочий рік Ви розпочинаєте з подяки Богові», – мовив о. Володимир.