![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/355464670_318284157189197_1785680239628399616_n.jpg)
![](https://ugccif.org.ua/wp-content/uploads/2023/06/355464670_318284157189197_1785680239628399616_n.jpg)
Як зазначають на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу, у часі зустрічі говорили про ідентичність, організаційну культуру та етичні стандарти благодійної організації.
«Отець нагадав нам про 5 мов любові, якими варто послуговуватися у щоденній праці», — розповідають учасники зустрічі.
Директор Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ о.Володимир Чорній у присутності о. Андрія передав службове авто для потреб Карітасу, який знаходиться у смт. Лисець, Тисменицького району.
Своєю чергою, керівник Карітасу Лисець, о. Федір Бойко, подякував за такий дарунок і відзначив, що авто є необхідним для роботи благодійної організації, адже це зробить працівників осередку більш мобільними.
Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ