Працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели молитовну зустріч потребуючих осіб

У понеділок, 8 травня, у День Памʼяті та Примирення, в храмі Успіння Пресвятої Богородиці Південного протопресвітеріату, відбувся молебень для тих осіб, якими опікується Карітас Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Про це інформують на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Молитву очолив директор франківського Карітасу та Синкел у справах соціального служіння Івано-Франківської Архієпархії о. Володимир Чорній у співслужінні о. Миколи Мазурика та о. Романа Дармограя.

«В цей день ми з вами переживаємо втрати та жахіття війни. Сьогодні ми молимось за наших Захисників та Захисниць, які боронять нашу Батьківщину та дарують нам спокій та мир у наших будинках, а також за людей, які постраждали від війн у нашій країні», — зазначають священнослужителі.

Після молебню усі зібралися разом та поспілкувалися за чаюванням. Згадували минуле та поділитися клопотами сьогодення.

Також усі охочі змогли отримати консультацію від лікарки виїзної бригади паліативного догляду Людмили Трачук із Карітасу, зокрема виміряли тиск та рівень цукру в крові й отримали рекомендації щодо профілактики ускладнення хронічних захворювань та особливостей здорового харчування.

Наприкінці зустрічі усі присутні отримали продуктові набори придбані за підтримки Карітасу Сегорбе Кастельонської єпархії (Cáritas Diocesana Segorbe-Castellón).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ