Працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії провели день духовної віднови для юних волонтерів

Нещодавно у Марійському відпустовому місці, що у с. Погоня, працівники Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ провели день духовної віднови для юних волонтерів на тему «Ісус і волонтерство».

Про це повідомляють на офіційній фейсбук-сторінці Карітасу Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ.

Захід проходив у монастирі Успіння Матері Божої чину Святого Василія Великого, що у с. Погоня.

«Волонтерство — це акт героїзму великого масштабу. І це має глибоке значення. Це більше, ніж допомагає людям подолати шанси, це змінює шанси», — цитують слова Білла Клінтона працівники Карітасу.

Розповісти про волонтерство, надихнути, підказати та допомогти — саме такою була ціль духовної віднови для волонтерів підліткового віку.

Працівники франківського Карітасу підготували дуже цікаву та насичену програму.

Все почалось зі Служби Божої, де учасники змогли помолитися біля чудотворної ікони.

Повні сил, енергії та позитиву підлітки активно брали участь у знайомстві, іграх та веселих танцях.

Душпастирі о. Володимир Калита, о. Василь Паньків, о.Володимир Палій та о.д-н. Василь Тимофійчук провели для юних волонтерів катехизацію, де розповіли про шлях Ісуса Христа, який попри все творив добро.

Волонтери Карітасу Валентина Борульник, Єва Шевченко, Лілія Кашуба, Андрій Горбачов й Наталія Мельникова поділились своїми історіями успішного волонтерства.

Аби відволіктись, юні волонтери, поділившись на команди, взяли участь у квесті, який допоміг нашим учасникам згуртуватися та подружитися.

Наостанок настоятель монастиря о. Антоній, ЧСВВ провів для усіх захоплюючу екскурсію монастирем Успіння Матері Божої, розповів його історію, яка сягає XIIIст.

«Наповненні хорошими емоціями, натхнені та вмонтовані, наші волонтери-підлітки готові допомагати іншим та творити добро!», — зазначили організатори події.

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ