Працівники франківського Карітасу організували тренінг «Основні принципи догляду за важкохворими людьми»

У середу, 9 серпня, у Карітасі Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ відбувся тренінг «Основні принципи догляду за важкохворими людьми».

Про це інформують на фейсбук-сторінці Карітасу.

Даний захід розрахований на родичів, які самостійно здійснюють догляд за особами з інвалідністю та лежачими людьми внаслідок хвороби.

Під час зустрічі обговорювалися надважливі питання стосовно комфортних умов у приміщенні хворого, рекомендацій щодо гігієни та правильного режиму дня.

Приділили увагу відпочинку та активності лежачої людини, обговорили необхідність фізичної активності та організації дозвілля.

Крім того, підняли важливе питання про психологічний стан важкохворих людей та про підтримку, яку необхідно надати, щоб покращити емоційний стан хворого.

Лекторкою тренінгу стала Вікторія Циганюк — лікарка-консультантка відділення паліативного догляду “Центру догляду вдома”.

Під час зустрічі Вікторія відповідала на питання присутніх та консультувала з приводу догляду за вразливою категорією населення.

Після тренінгу, відбулася видача підгузків для дорослих та миючих засобів особистої гігієни. Допомогу отримали всі присутні на заході, у яких у родині є особа з інвалідністю або важкохвора людина.

Допомога для важкохворих людей була придбана за кошти проєкту “Надання адресної допомоги” (Єпархія Трір, Німеччина).

Департамент інформації Івано-Франківської Архієпархії УГКЦ